.::. Kurumsal Kimlik .::.

 

ÇALIŞKAN APALILAR; Ferforje, Çelik Yapı ve Prefabrik yapı imalat sektöründe göstermektedir.

Faaliyetine 1978 yılında başlayan firmamız, geçen zaman içinde ürün yelpazesini genişleterek, ürünleri arasına Çelik ve Prefabrik yapı ürünlerini de  almıştır.

Şirketimiz; mutlak kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birlikte nitelikli ürünleri en iyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek sektöründe haklı liderliğini devam ettirmeyi ve kaliteden vazgeçmeyen kaliteli müşteri portföyünü arttırmayı hedeflemektedir.

Demir doğrama, Ferforje uygulamaları, Çelik Yapılar, Hayvan Durakları ve Prefabrik yapılar (Şantiye yatakhane ve yemekhaneleri, Bekçi Kulubeleri, Prefabrike Ev) alanında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde  önemli bir yer edinmiştir.

Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle;  pek çok şahıs, kurum ve kuruluşa  başarıyla hizmet verilmiştir.

İmalatını yaptığımız  Demir doğrama ferforje ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, küpeşte merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, pencere ve merdiven korkuluklarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İmalat sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

 
Erol ÇALIŞKAN
Firma Sahibi